ТЕХНОЛОГІЯ ECONAVI В ОЧИШУВАЧАХ ПОВІТРЯ PANASONIC

ТЕХНОЛОГІЯ ECONAVI В ОЧИШУВАЧАХ ПОВІТРЯ PANASONIC

Автор: John Дата: 19.06.2017 Переглядів: 7640 Коментарі: 0

Рівень забруднення повітря змінюється в процесі повсякденної діяльності. І щоб ефективно підтримувати чистоту Вашого житлового середовища, необхідно змінювати швидкість роботи очищувача - вручну або автоматично. А чи можна очищати повітря, не чекаючи поширення забруднень?

В цьому Вам допоможе функція ECONAVI - вона аналізує і запам'ятовує Ваш звичайний розпорядок дня, а потім оптимізує роботу системи очищення повітря, тим самим забезпечуючи економію електроенергії. Грунтуючись на отриманій інформації, ця технологія управляє роботою очищувача, не дозволяючи забрудненням поширитися по всьому приміщенню. ECONAVI - це інтелектуальна система, що самонавчається, яка вмикається лише тоді, коли це дійсно необхідно і працює за наступним алгоритмом:

  1. Датчик людської активності аналізує присутність людини в приміщенні і включає забір повітря в зоні 30 сантиметрів над підлогою.
  2. Далі підключаються датчики пилу, бруду і запаху, які визначають наявність пилу, неприємних запахів, пилових кліщів і інших забруднювачів і ефективно підлаштовують систему очищення і її інтенсивність в залежності від рівня забрудненості, тим самим досягаючи максимального ефекту очищення повітря.
  3. ECONAVI очисник повітря спрацьовує автоматично, перш ніж забруднення поширяться по будинку, що скорочує необхідність в більш потужному повітряному потоці для усунення розсіяних в повітрі забруднень.

    Очисник повітря також вивчає і запам'ятовує Ваш звичайний розпорядок дня, вмикаючи очищення лише коли це необхідно, що також зводить до мінімуму непродуктивну роботу пристрою

  4. Завжди в активному режимі знаходиться датчик освітленості, і, зафіксувавши наступ темного часу доби, знижує інтенсивність підсвічування або зовсім відключає її, тим самим роблячи використання приладу більш комфортним і в той же час економним.

Завдяки ECONAVI очищувачі повітря економлять до 50% енергії.

Це відео наочно розповість Вам про технологію ECONAVI:

Связанные товары

Связанные статьи

Коментарі

Написать комментарий