ЧАВО - Часті питання про теплові насоси


1. Переконайтеся, чи підтримує сервіс ваша модель смартфона або ПК.

 • Смартфон, планшет з ОС Android, iOS (iPhone, iPad).
 • ПК з ОС Windows, MacOS.

2. Переконайтеся, що ваша домашня мережа має постійний широкосмуговий доступ до Інтернету. Підключений до теплового насоса адаптер має підключатися до бездротової або дротової локальної мережі.

3. Придбайте адаптер AQUAREA Cloud (CZ-TAW1) і зверніться до спеціаліста для встановлення пристрою.

4. Зареєструйте Ідентифікатор Panasonic для особистої аутентифікації на ресурсі https://aquarea-smart.panasonic.com (для реєстрації оберіть пункт “Panasonic ID sign up”)

※Если вы уже зарегистрировали Идентификатор Panasonic, этот шаг можно пропустить.

1. Натисніть перемикач Register/Reset (Реєстрація/Скидання) на адаптері AQUAREA Cloud і встановіть режим User Registration (Реєстрація користувача) (діє протягом 30 хвилин).

2. Увійдіть у сервіс AQUAREA Smart Cloud, скориставшись раніше зареєстрованим Ідентифікатором Panasonic.

3. Введіть ідентифікатор пристрою, зазначений на адаптері AQUAREA Cloud.

4. Задайте пароль для реєстрації пристрою в полі Device password (Пароль пристрою).

Користування сервісом безоплатне. Водночас клієнт оплачує вартість підключення адаптера до інтернету та передачі мобільних даних у разі використання сервісу поза домом.

Доступ до одного адаптера AQUAREA можуть мати кілька користувачів з різними Ідентифікаторами Panasonic (наприклад, члени родини).

 1. Додавання користувача
  • Власник (перший зареєстрований користувач) надає іншим користувачам ідентифікатор і пароль адаптера; користувачі мають зареєструвати пристрій.
  • Користувач надсилає власнику повідомлення з запитом на підтвердження доступу. Введіть текст, за яким власник зможе вас ідентифікувати.
   • Дії власника (першого зареєстрованого користувача)

    Запит на реєстрацію додаткового користувача ( ! ) відображається у верхньому лівому куті початкової сторінки. У разі вибору ( ! ) відображається повідомлення з запитом на підтвердження доступу від додаткового користувача. Виберіть повноваження користувача і підтвердіть запит. Після підтвердження, додатковий користувач також матиме змогу використовувати сервіс AQUAREA Smart Cloud.

Якщо у вас обрано отримання повідомлень від певних доменних адрес або встановлено програмне забезпечення для боротьби зі спамом, виберіть отримання повідомлень від адрес panasonic.jp і panasonic.com. Повідомлення надходить з такої адреси: *****@*****panasonic.jp

Змінювати дані під час тимчасової реєстрації не можна.

Зареєструйте нового користувача з іншою адресою електронної пошти та логіном. Після остаточної реєстрації адресу електронної пошти можна змінити, проте логін не змінюється.

Якщо ви маєте логін і пароль Panasonic Club для входу з ПК, то зможете увійти в систему під тим самим логіном та паролем через мобільний додаток Panasonic.

Ймовірно, ви ввели зайвий символ, припустились помилки, переплутали малу та велику літери, випадково вибрали японську розкладку, використовуєте логін від іншого додатку тощо.

Для того, щоб входити в AQUAREA Smart Cloud за допомогою Ідентифікатора Panasonic, спершу потрібно зареєструвати Ідентифікатор Panasonic.

Видаліть свій пристрій зі списку зареєстрованих пристроїв AQUAREA Smart Cloud.

Якщо один обліковий запис AQUAREA використовується кількома користувачами, видаліть усі пристрої.

У разі труднощів відключіть адаптер AQUAREA Cloud від мережі.

Сервіс AQUAREA Smart Cloud, можна підключити до всіх наведених нижче моделей (серія Н (R-410) і серія J (R-32):

Внутрішній / зовнішній блок– серія T-cap (Bi-Bloc) і (Mono-Bloc):

WH-SXC09H3E5 / WH-UX09HE5 WH-SXC12H6E5 / WH-UX12HE5 WH-SXC09H3E8 / WH-UX09HE8 WH-SXC12H9E8 / WH-UX12HE8 WH-SXC16H9E8 / WH-UX16HE8 WH-SQC09H3E8 / WH-UX09HE8 WH-SQC12H9E8 / WH-UX12HE8 WH-SQC16H9E8 / WH-UX16HE8 WH-ADC1216H6E5 / WH-UX09HE5 WH-ADC1216H6E5 / WH-UX12HE5 WH-ADC0916H9E8 / WH-UX09HE8 WH-ADC0916H9E8 / WH-UX12HE8 WH-ADC0916H9E8 / WH-UX16HE8 WH-MXC09J3E5/ WH-MXC12J6E5 WH-MXC09J3E8/ WH-MXC12J6E8/ WH-MXC16H9E8

Внутрішній / зовнішній блок – серія High Performance (Bi-Bloc) і (Mono-Bloc):

WH-SDC0305J3E5 / WH-UD03JE5 WH-SDC0305J3E5 / WH-UD05JE5 WH-SDC0709J3E5 / WH-UD07JE5 WH-SDC0709J3E5 / WH-UD09JE5-1

WH-ADC0309J3E5 / WH-UD03JE5 WH-ADC0309J3E5 / WH-UD05JE5 WH-ADC0309J3E5 / WH-UD07JE5 WH-ADC0309J3E5 / WH-UD09JE5

WH-ADC1216H6E5 / WH-UD12HE5 WH-ADC1216H6E5 / WH-UD16HE5 WH-ADC0916H6E8 / WH-UD12HE8 WH-ADC0916H6E8/ WH-UD16HE8 WH-MDC05J3E5/ WH-MDC07J3E5/ WH-MDC09J3E5

WH-MDC09H3E5/ WH-MDC012H6E5/ WH-MDC16H6E5

Рахунок за електроенергію розраховується на основі енергоспоживання, зареєстрованого пристроєм AQUAREA, враховуючи вартість за одиницю, вказану клієнтом.

У зв’язку з тим, що величина енергоспоживання, зареєстрована пристроєм AQUAREA, не є вимірюваною величиною згідно з Законом про міри та ваги, цю величину не можна використовувати для офіційних операцій.

 1. Енергозбереження Сприяє раціональному використанню пристрою за рахунок візуального відображення даних споживання та вартості.
 2. Керування з будь-якої точки в будь-який час Зручний віддалений доступ до теплового насоса зі смартфона або планшета.
 3. Просте обслуговування Повідомлення про помилки та збої для оперативного й точного обслуговування та ремонту.

Якщо всі адаптери AQUAREA Cloud зареєстровані, то кількома пристроями AQUAREA можна керувати за допомогою одного Ідентифікатора Panasonic.

Кожному пристрою AQUAREA можна задати ім’я, тому за допомогою одного смартфона/ПК можна керувати кількома пристроями AQUAREA, наприклад AQUAREA Дім, AQUAREA Дача і т. д.

 • Пристроєм можна керувати з різних смартфонів/ПК, підключених до системи.
 • Кожен пристрій входить у систему під власним Ідентифікатором Panasonic; одночасно в систему може увійти декілька пристроїв.
 • Якщо керування здійснюється віддалено одразу з кількох точок, то дійсною вважається лише остання команда, отримана AQUAREA.
 • Якщо вхід у систему здійснено за допомогою різних Ідентифікаторів Panasonic, перейдіть до питання № 4 (Хто крім особи, яка придбала адаптер AQUAREA Cloud, може користуватися сервісом?)

Адаптер AQUAREA Cloud можна встановити пізніше. Водночас, для підключення адаптера AQUAREA Cloud знадобиться виконати встановлення. Зверніться до дистриб’ютора, в якого придбали AQUAREA.

Для встановлення адаптера AQUAREA Cloud зверніться до спеціаліста, який встановив Вам тепловий насос AQUAREA.

Одночасно натиснувши кнопки WPS та Check (Перевірка) адаптера AQUAREA Cloud і утримуючи їх впродовж 10 секунд, ви скинете адаптер до заводських налаштувань.

Під час скидання до заводських налаштувань зверніть увагу на такі моменти:

 • Після скидання до заводських налаштувань потрібно видалити з пам’яті адаптера AQUAREA Cloud всіх користувачів.
 • Якщо пристрій AQUAREA зареєстрований, з його пам’яті також буде видалено всю актуальну статистику енергоспоживання.

У разі віддаленого керування зі смартфона/ПК дії користувача відображаються під час керування за допомогою пульта ДК, підключеного до пристрою AQUAREA. У разі керування за допомогою のпульта ДК, підключеного до пристрою AQUAREA, дії користувача відображаються під час керування зі смартфона/ПК.

Це можна виконати в меню Operation (Експлуатація) платформи AQUAREA Smart Cloud.

Weekly timer (Семиденний таймер) на пульті ДК пристрою AQUAREA і Weekly timer (Семиденний таймер) на платформі AQUAREA Smart Cloud працюють окремо. Дійсним вважається таймер, ввімкнений пізніше.

Якщо семиденний таймер AQUAREA Smart Cloud вимкнений, дійсним буде семиденний таймер пульта ДК AQUAREA.

※Не вказано у вимогах, потрібне підтвердження.

Дійсною є лише остання отримана пристроєм AQUAREA команда.

Зникнення електроживлення не впливає на роботу. Тепловий насос запуститься автоматично, зі збереженням усіх параметрів і даних.

Режим ECO/Comfort, статистика енергоспоживання, відображення за місяцями/порівняння статистики за будь-який період – сервіси, що доступні лише на платформі AQUAREA Smart Cloud.

Ця функція дає змогу встановлювати різну температуру для кожної окремої зони охолодження та обігріву, а також змінювати температуру гарячої води з метою зниження енергоспоживання тепловим насосом.

Ця функція дає змогу встановлювати різну температуру для кожної окремої зони охолодження та обігріву, а також змінювати температуру гарячої води для більш комфортного охолодження та обігріву.

Якщо за допомогою сервісу AQUAREA Smart Cloud встановлено задану температуру, то режим ECO/Comfort не вимикається.

Якщо вимкнути режим ECO або Comfort, задавши бажану температуру за допомогою пульта ДК, відображатимуться змінні значення температури в приміщенні та температури гарячої води.

Усі сервіси можна використовувати навіть у разі підключення до бездротової локальної мережі.

Сервіс не працює, якщо смартфон перебуває поза зоною дії мережі.

Для цього програмного забезпечення діють такі ліцензійні умови:

Ліцензія Apache версії 2.0, січень 2004

http://www.apache.org/licenses/

Google Cloud Messaging

http://developer.android.com/google/gcm/index.html