ДОСКОНАЛА СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ В ОЧИЩУВАЧАХ ПОВІТРЯ PANASONIC

ДОСКОНАЛА СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ В ОЧИЩУВАЧАХ ПОВІТРЯ PANASONIC

Автор: John Дата: 19.06.2017 Переглядів: 5309 Коментарі: 0

Вас турбує якість повітря у Вашому домі?

Якість повітря, яким ми дихаємо, погіршується з кожним днем. Невидимі забруднюючі речовини накопичуються в нашому, здавалося б, щільно закритому будинку, загрожують нашому здоров'ю. Багато хто помилково вважає, що шкідливі викиди підприємств і автомобілів, отруйний смог залишаються за дверима, коли ми входимо в квартиру або офіс. Вчені з'ясували, що концентрація шкідливих речовин і пилу в квартирах в 2-5 разів вище, ніж на вулиці, але ж ми проводимо впомещеніях до 90% нашого часу! Все більше людей в світі страждають від алергії. Основною причиною цього є забруднення навколишнього середовища, яке призводить до ослаблення супротиву людського організму різним хворобам . Кожен з нас щодня вдихає до 12м3 повітря, разом з яким в організм потрапляє найдрібніший і шкідливий пил, поступово осідаючи і нагромаджуючись в наших легенях.

Досконала система фільтрації в очисниках повітря Panasonic позбавить Вас від проблем з забрудненим повітрям, адже вона здатна очистити до 99% забруднювачів, таких як: Віруси / Бактерії, які скупчуються в результаті недостатнього прибирання або відсутності руху повітря в будинку і можуть заноситися в будинок самими мешканцями або проникати через вентиляцію. Запахи від тютюнового диму, приготування їжі Пилові кліщі, що знаходяться в повітрі і оббивці меблів Пильца і алергени, незліченні види яких розсіюються в повітрі не тільки навесні, але і цілий рік. Побутовий пил, пух, шерсть домашніх тварин Хімікати. Пестициди, миючі засоби і хімічесні речовини,що використовувані при будівництві, такі як формальдегіди, які можуть завдати шкоди здоров'ю.

Panasonic пропонує комплексну систему фільтрів, що складається з:

  1. Попередньогофільтра грубої очистки, призначеного для очищення від великих часточок пилу і шерсті.
  2. Комбінованого НЕРА-фільтра
  3. Вугільного дезодоруючого фільтра
  4. Водяного фільтра млинового типу
  5. Деформальдегідного фільтра (тільки для моделі VK655R)

Комбінований HEPA-фільтр, всвою чергу, складається з декількох шарів, що містять:

  • катехіни з екстракту зеленого чаю, є сильним природним антисептиком, що вражає віруси;
  • ензими, що володіють антибактеріальними властивостями
  • super alleru-buster шар, який руйнує і затримує різні алергени, в тому числі найдрібніші часточки побутового пилу PM 2.5 розміром всього 2,5 нанометра.

НЕРА-фільтр легко очищується вологою серветкою і служить до 10 років, однак при інтесивнму забрудненю може знадобитися його передчасна заміна.

Дезодоруючий (вугільний) фільтр ефективно поглинає запахи тютюнового диму,приготування їжі, сміття, запахи хімічного походження. Він майже не вимагаєобслуговування і також має термін служби до 10 років.

Деформальдегідний фільтр (є тільки в моделі VK655R) розроблений спеціально для очищення повітря від формальдегідних сполук, що містяться в неякісних меблях, будівельних матеріалах і продуктах згоряння.

Водянийфільтр барабанного, або млинового типу (в залежності від моделі)крім основної функції - зволоження повітря, здійснює додаткову фільтрацію від великих часточок пилу, який осідає у воді. Одним з головних переваг цього фільтра на відміну від аналогів, є те, що він не боїться навіть хлорованої водопровідної води і для нього не потрібно дистильована вода.Він простий в обслуговуванні, по мірі забруднення його досить промити злегка мильною водой.Термін служби від 5 до 10 років в залежності від умов експлуатації.

Ідеальним доповненням до досконалої системі фільтрації є функція MEGA CATCHER, яка очищує кімнатне середовище шляхом потужного всмоктування повітря в тому числі в найнебезпечнішій з точки зору концентрації шкідливих речовин зоні 30 см від підлоги - там, де грають діти.

Пропонуємо ознайомитися з невеликим відео про фільтруючі технологіїPanasonic:

Связанные товары

Связанные статьи

Коментарі

Написать комментарий