ТЕХНОЛОГІЯ NANOE В ОЧИЩУВАЧАХ ПОВІТРЯ PANASONIC

ТЕХНОЛОГІЯ NANOE В ОЧИЩУВАЧАХ ПОВІТРЯ PANASONIC

Автор: John Дата: 19.06.2017 Переглядів: 15095 Коментарі: 0

Всі очисники повітря Panasonic обладнані унікальною технологією іонізації повітря "NANOE ™".

Що таке технологія NANOE ™? NANOE ™ - це продукт нано-технологій та електрики!

Холодний електрод конденсує на собі вологу з повітря, а висока напруга створює нано-частинки води розміром всього 5-20 нанометрів, які генеруються зі швидкістю 480 млрд / сек. Оскільки нано-частинки NANOE ™ утворюються з вологи, що міститься в повітрі, цей модуль практично не зношується і не вимагає періодичної заміни.

Таким чином, NANOE ™ являє собою найменшу (від 5 до 20 нм) слабокислу часточку води з реакційною здатністю і електричним зарядом. Часточка NANOE ™ являє собою капсулу у водній оболонці з безліччю OH-радикалів. ОН-радикали мають здатність забирати водень у вірусів, бактерій, молекул запахів і алергенів. Тому, чим більше ОН-радикалів, тим вище ефективність антивірусного захисту.

За допомогою мікромолекул води, що містяться в повітрі, повітряні віруси і навіть бактерії, такі як H1N1, можуть бути знищені на 99,9%.Більш того, NANOE ™ ефективно виконує функції знищення неприємних запахів, видаляючи такі запахи, як тютюновий дим, запах приготування їжі і навіть запах сміття. Висока іонізація повітря також сприяє більш спокійному і глибокому сну.

Кожна частка nanoe містить в 1000 разів більше вологи, ніж звичайний іон, і при цьому вона має мікроскопічний розмір: в 1000 разів менше молекули пари, що дозволяє їй глибоко проникати в структуру тканинних поверхонь і одягу і очищувати їх зсередини, а також без шкоди проходити між порами шкіри людини, ідеально майже природним чином зволожуючи її. Оскільки часточка NANOE ™ являє собою капсулу у водній оболонці, термін її життя в 6-10 разів довше, ніж у звичайного іона, який випускає звичайний іонізатор повітря в продуктах інших брендів. Довгий термін життя дозволяє часточці долітати до найвіддаленіших куточків Вашого приміщення, ефективно очищуючи всю площу.

Запатентована технологія NANOE ™ не має аналогів і на сьогодні доступна тільки власникам кліматичної техніки Panasonic, а також автомобілів Lexus і Toyota бізнес-класу.

Пропонуємо Вам ознайомитися з яскравим відео про супер-технології NANOE ™:

Связанные товары

Связанные статьи

Коментарі

Написать комментарий