Wi-fi модуль Panasonic CZ-TACG1

(#1919)
Наявність: На складі
Доставимо безкоштовно за 1-3 дні
3 799 ₴

Опис Wi-fi модуль Panasonic CZ-TACG1

Представляємо новинку від японського бренду Panasonic – WI-FI модуль контролер CZ-TACG1. Уявіть ситуацію : Ви повертаєтесь додому після важкого робочого дня. На вулиці страшенна спека і Ваші мрії тільки про прохолоду і затишок власної домівки. Але в реальності квартира чи будинок за цілий день дуже нагріваються і будь-якому кондиціонеру потрібно мінімум 30 хвилин, щоб зменшити температуру до комфортного рівня. Для вирішення цієї проблеми і був розроблений спеціальний пристрій - WI-FI модуль контролер Panasonic CZ-TACG1.

Модуль можливо встановити як всередині внутрішнього блоку кондиціонеру Panasonic ( залежить від моделі), так і ззовні, прикріпивши його на стіну.

За допомогою цього адаптеру і будь-якого смартфону, що підтримує IOS/ Android, можливо керувати кондиціонером дистанційно. Все що потрібно, це завантажити спеціальний додаток (мал.1.) і мати доступ до мережі інтернет.

За допомогою цієї програми користувач отримує повний доступ до фукціоналу кодиціонеру Panasonic. Можливо обирати режим роботи, регулювати температуру повітря та інтенсивність вентилятору внутрішнього блоку, користувач може відслідковувати споживання електроенергії, а також встановити погодинний таймер.

До додатку можливо під’єднати декілька приміщень, при цьому модуль Panasonic CZ-TACG1 повинен бути встановлений в кожному із кондиціонерів.

Перелік серій побутовий кондиціонер, до яких можливо підключити Panasonic CZ-TACG1: CS-XZ**TKEW, CS-Z**TKEW, CS-TE**TKEW, CS-TZ**TKEW, CSFE**UKE, CS-FZ**UKE, CS-PZ**TKE, CS-UZ**TKE, CS-KE**TKE, CS-BE**TKE, CS-DE**TKE, CS-Z**TKEA, CS-Z**UFEAW, CS-Z**UB4EAW, CS-Z**UD3EAW, CSE**SKEW, CS-XE**SKEW, CS-Z**SKEW, CS-XZ**SKEW, CS-TZ**SKEW, CSUZ**SKE, CS-PZ**SKE. VKE

3 799 ₴

Теги: Модуль керування Panasonic CZ-TACG1

Характеристики Wi-fi модуль Panasonic CZ-TACG1

Інформація про товар
# 1919
3 799 ₴

Відгуки Wi-fi модуль Panasonic CZ-TACG1

Написати відгук

Доставка

Рекомендовані товари