Panasonic Nanoe X - новий рівень очищення та дезінфекції повітря

Panasonic Nanoe X - новий рівень очищення та дезінфекції повітря

Автор: Dev Дата: 11.03.2021 Переглядів: 2405 Коментарі: 0

Що таке Panasonic Nanoe X?

Коли мова йде про унікальну систему очищення повітря Nanoe X, ми не можемо мовчати. Хочеться говорити знову і знову про те, як розвивається наш світ стаючи більш сучасним, дає нам можливість тут і зараз відчути всі принади НАНО технологій, які доступні вже сьогодні.


Унікальність її в тому, що аналогів такого рівня очищення і знешкодження повітря у світі немає! Компанія Panasonic розробила і запатентувала унікальну систему Nanoe X.

Nanoe X від Panasonic - це технологія, яка під дією високої напруги виробляє близько 9,6 трильйона негативно заряджених гідроксильних радикалів (ОН) в секунду. Вони складаються з атома водню і атома кисню, укладених у водну оболонку і несуть негативний заряд, що обумовлює їх високу реакційну спроможність. При контакті з вірусами радикали (ОН) витягують з їх оболонки атом водню (Н +), який носить позитивний заряд, таким чином оболонка вірусу руйнується і він гине. В результаті при з'єднанні (ОН) і Н + утворюється вода (Н2О) та безпечні залишки вірусу. Природні гідроксильні радикали живуть мізерно мало, менше 1 секунди. Гідроксильні радикали Nanoe мають тривалий термін життя (10 хвилин), що дозволяє їм розповсюджуватися в найвіддаленіші і, здавалося б, недоступні куточки приміщення в повітрі, на поверхні і навіть всередині поверхонь..

Nanoe X Panasonic проти Коронавірусу (SARS-CoV-2)

З початком перебігу вірусу SARS-CoV-2, який став несподіванкою і проблемою всього світу, ми отримали тисячі запитів про вплив очищувачів повітря на його перебіг і поширення. Компанія Panasonic не сиділа склавши руки, інтенсивно працюючи і тестуючи можливість позитивного ефекту технологій на даний вірус.


Японська корпорація Panasonic, спільно з всесвітньо відомою лабораторією Texcell заявили про проведення тесту, в якому досліджували вплив частинок Nanoe X на клітини вірусу SARS-CoV-2. Було встановлено, що система Наное Х пригнічує активність вірусу (тест проводили в лабораторії закритого типу, відповідно, результати можуть відрізнятися від роботи у відкритих, житлових приміщеннях).

Починаючи з 1997 року, виробник Panasonic підтвердила результати роботи даного методу очищення в різних напрямках, в тому числі ліквідації різних мікроорганізмів: бактерій, вірусів, алергенів, спорів грибка, які несприятливо впливають на організм людини.


У 2012 році Панасонік разом з незалежною дослідницькою компанією почали проводити тести по знищенню вірусних забруднень повітря. І отримали підтвердження позитивних показників на біологічному рівні. Цей тест демонструє сприятливий ефект і на нові віруси.
Panasonic активно продовжує проводити дослідження нової системи Nanoe X, для кращого розуміння і визначення можливих ризиків пов'язаних з зараженим повітрям.


Кондиціонери Panansonic з Nanoe X в Україні

У 2021 році виробник представляє кондиціонери з Nanoe X в Україні.
Технологія Nanoe X може працювати незалежно від самого кондиціонера, тобто, режим охолодження або обігріву необов'язково включати для дезінфекції повітря в приміщенні.

Купити кондиціонер Panansonic з Nanoe X можна у фірмовому магазині, в розстрочку від ПриватБанку або Монобанку без комісії.


Очищувачі повітря Panansonic з Nanoe X в Україні

Кліматичний комплекс - це пристрій з численними функціями, який покращує якість повітря в будь-якому приміщенні, здоров'я, комфорт і загальний стан людини. Багаторівневе очищення, зволоження, система відстеження режиму людини, різноманітні датчики та інші можливості сучасних технологій від компанії PANASONIC.
Купити очисний комплекс з Nanoe X Panansonic можна тут або оформити замовлення за номером телефону: 0800 50 70 65.

Связанные товары

Связанные статьи