Професійний зволожувач повітря

Професійний зволожувач повітря

Posted By: adm, adm Published: 28.02.2020 Times Read: 2121 Comments: 0

У попередніх статтях блогу ми робили огляд зволожувачів повітря. Їх види та принцип роботи, важливість і необхідність для домашнього мікроклімату. Розглядали мийки повітря, у яких крім зволоження є додаткові функції.
Сьогодні познайомимо вас з ще більш функціональним приладом - зволожувач повітря професійний або кліматичний комплекс.

Зволожувач та очисник повітря «PANASONIC» - це пристрої з рядом різноманітних функцій по зволоженню, очищенню, дезодоруванню, безліччю датчиків для визначення якості і рівня повітря, автоматизації роботи без додаткової участі людини.

Зволожувач повітря 3 в 1

Чому 3 в 1?

Три ступені очищення в одному пристрої.

В умовах агресивного клімату, забрудненого повітря, яким ми дихаємо, важливо стежити за його чистотою. Пил, запахи, шкідливі хімічні речовини (миючі засоби, пестициди) алергени, віруси і бактерії, пилові кліщі - все, з чим людина взаємодіє кожен день. Нам здається це буденним, звиклися і не звертаємо уваги. Але, якщо вникнути, вплив пагубний.

Кліматичні комплекси включають в себе багатоетапну систему очищення.

З основних можна виділити три:

 1. Комбінований HEPA-фільтр - тришарове очищення: кахетинів з екстрактом зеленого чаю - природний антиоксидант; ензими - антибактеріальне очищення; шар super alleru-buster затримує алергени;
 2. Дезодоруючий фільтр (вугільний) - поглинає запахи їжі, диму, сміття, хімії і т.д .;
 3. NANOE™ - очищення повітря NANO-молекулами.

Стандартний очищувач і зволожувач повітря 2 в 1 зустрічається на ринку частіше, і включає в себе 2 основні етапи очищення, без технології NANOE™.

Смарт зволожувач повітря

Унікальна технологія NANOE™ - це іонізація повітря, біологічне очищення, що досягає 99% позитивного результату чистоти.

Дана система очищення і дезинфекції, розроблена компанією PANASONIC. На ринку кліматичної техніки таким пристроям аналогів немає. NANOE™ має цілу хімічну формулу за принципом роботи. Давайте просто про складне: холодний електрод збирає на собі конденсат з повітря, в комплексі із високою напругою створюються частинки води - нано-частинки NANOE™. Це по суті своїй капсула у водяній оболонці з електричним зарядом. Водяні мікро-молекули «забирають» воду у бактерій і вірусів, таких як: 2019 nCoV (COVID-19, коронавірус) SARS (атипова пневмонія) та інші, якими на даний момент схвильовані люди; запахів і алергенів.

Частинки NANOE™ містять у собі в рази більше води в порівнянні зі звичайним іоном, розмір їх при цьому мінімальний. Це дозволяє безпроблемно проникати глибоко в тканини, одяг, очищаючи їх. Капсули встигають долітати у найвіддаленіші куточки, захоплюючи максимальну площу. Очисник повітря і зволожувач 2 в 1 ефективний, але в комплексі з третім ступенем очищення NANOE™ буде досягнутий максимальний рівень чистоти - 99%.

Зволожувачі 24

Кліматичні комплекси PANASONIC - це інтелектуальна, багатофункціональна машина компактних розмірів, яка готова працювати на благо людини 24/7. Їх багатогранність дозволить не тільки очистити, зволожити, а й підлаштуватися під спосіб життя людини за допомогою різних датчиків.

Пропонуємо докладніше познайомитися із загальним переліком функцій кліматичних комплексів:

 1. Технологія «NANOE™» - іонізація повітря; біологічне очищення, розроблене компанією PANASONIC. Аналогів даної технології на ринку немає. Нано зволожувач повітря - NANOE™ не тільки очищає, але і зволожує повітря, і навіть шкіру людини ;
 2. Режим ECONAVI – це система очищення, яка сама навчається, аналізує і запам'ятовує ритм життя людини. За допомогою датчиків відстежує рівень чистоти і освітлення у приміщенні, активізується в роботу тільки коли потрібно. Таким чином оптимізується витрата електроенергії;
 3. <
 4. ЗВОЛОЖЕННЯ;
 5. Багатоступенева система фільтрації:
  • Фільтр попереднього (грубого) очищення - призначений для очищення від великих часток пилу;
  • HEPA-фільтр - три етапи очищення повітря від алергенів, пилу з антибактеріальним ефектом. Термін експлуатації до 10 років;
  • Дезодорируючий (вугільний) фільтр - поглинає запахи. Термін експлуатації до 10 років;
  • Деформальдегідний фільтр - очищає від формальдегідів, що містяться у неякісних меблях та будівельних матеріалах. Термін експлуатації до 10 років;
  • Водяний фільтр барабанного типу або млиновий - зволожує і додатково очищає від великих часток пилу, що осідають у воді. Не боїться водопровідної води, навіть з хлором. А це означає, що зволожувач без білого нальоту заощадить вам час позбавивши від додаткових чисток. Термін експлуатації 5-10 років;
  • Функція MEGA CATCHER - всмоктує і очищає забруднене повітря на рівні 30см від підлоги. Це важливо, якщо є діти, які люблять грати на підлозі.
 6. Датчики: людської активності, світла, пилу, запахів, освітлення, вологості;
 7. Індикатори: ступеня забруднення, вологості, світловий, заміни фільтрів, світлодіодний PM2,5 (аналізатор повітря);
 8. 3-D - циркуляція повітря - забезпечує циркуляцію повітря по всьому приміщенню;
 9. Режим сну - дозволяє залишати зволожувач повітря на ніч в робочому режимі;
 10. Child lock - блокування від випадкового натискання кнопок дітьми;
 11. Режим Spot Air - управління верхнім жалюзі;
 12. Таймер 24 години;
 13. Доступні в кольорах: чорний, білий, золотий.

Для любителів візуальної картинки відео огляд кліматичних комплексів PANASONIC:

Мийка і/або очищувач зволожувач повітря для алергіків?!

Кліматичний комплекс, який включає в себе відразу кілька важливих функцій, значно полегшить життя діткам та їхнім батькам. Особливо тим, у яких є алергія.

За ціною вони значно дорожчі звичайних зволожувачів, але, коли мова йде про здоров'я найрідніших, ціна відходить на другий план.

В реальних умовах нашого клімату, якості повітря і інших компонентів, з якими стикається людина, організм може не впоратися від їх згубного впливу. Алергія з'явиться відразу або після накопичення алергенів.

Найчастіше до алергії схильні діти, так як вони самі непристосовані, не захищені і не адаптовані до середовища проживання людства. Це неприємний стан організму, який створює дискомфорт і може викликати негативні наслідки.

Доктор Комаровський про якість повітря:

Мийка повітря при алергії допоможе очистити приміщення від алергенів, бактерій і вірусів, пилу, бруду, шерсті та інших шкідливих речовин. Зволожить, забезпечивши легкість і свіжість подиху.

У 21 столітті, столітті технологій, винаходів і відкриттів у людини є унікальна можливість купувати різну техніку, яка полегшує життя, робить її якісною і комфортною, допомагає заощадити час, сили, і підтримувати здоров'я. Давайте собі у цьому не відмовляти.

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment